REGULAMIN KONKURSU
1. Konkurs trwa od 14.01.2024 do 16.01.2024 włącznie, a jego organizatorem jest właściciel profilu @gdk_sensual.
2. Konkurs nie jest wspierany ani sponsorowany przez Meta.
3. W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie, posiadające profil na Instagramie.
4. Konta stworzone tylko do rozdań nie będą brane pod uwagę.
5. Biorąc udział w konkursie, uczestnik (osoba pisząca komentarz) wyraża zgodę na publikację swojego nicku w przypadku wygranej na profilu @gdk_sensual.
6. Nagrodą jest voucher w postaci cyfrowej na kobiecą plenerową sesję fotograficzną (portretową lub sensualną) wraz z pakietem 5 odbitek w formacie 20x30 cm na papierze jedwabistym. Sesja będzie wykonana najpóźniej do 30.06.2024, w promieniu nie większym niż 30 km od Bielska-Białej.
7. Modelka otrzyma ode mnie około 10-20 profesjonalnie obrobionych zdjęć w postaci elektronicznej oraz 5 odbitek (które sama będzie mogła wybrać spośród obrobionych zdjęć) w terminie do 31.07.2024. Odbitki zostaną wysłane paczkomatem Inpost lub dostarczone osobiście.
8. Nagroda może zostać przekazana osobie trzeciej, która nie brała udziału w konkursie, lecz może nią być jedynie osoba, której dotyczył komentarz.
9. Voucher nie jest środkiem płatniczym, nie podlega zwrotowi, ani wymianie na gotówkę.
10. Aby wziąć udział w konkursie napisz w komentarzu pod tym postem o jakiej sesji marzysz. Jeśli zamierzasz wręczyć voucher innej osobie, napisz dlaczego akurat ta osoba powinna go otrzymać i jaka sesja byłaby spełnieniem jej marzeń.
11. Spośród wszystkich odpowiedzi wybiorę osobiście tą, która najbardziej mi się spodoba lub zrobi na mnie największe wrażenie. Następnie skontaktuję się za pośrednictwem IG z autorem (autorką) komentarza w celu podania adresu email, na który zostanie wysłany voucher. Informacja o zwycięstwie pojawi się w relacji na profilu @gdk_sensual w dniu 17.01.2024.
12. W konkursie mogą wziąć udział osoby, które spełniają powyższe warunki regulaminu.
13. W sprawach nie uregulowanych powyższym regulaminem lub w sprawach spornych decyzję o rozstrzygnięciu podejmuje organizator.

Back to Top